Haber

Denizli’de Masa Tenisi 2. Lig heyecanı yaşanacak

Masa Tenisi 2. Lig 2. Etap maçları 03-05 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu’nun ev sahipliğinde oynanacak. Spor salonunda yapılacaktır. 16 kadın ve 17 erkek takımın mücadele edeceği müsabakalarda 165 sporcu sahaya çıkacak.

Denizli 2023 yılında da spor müsabakalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Masa Tenisi 2. Lig maçları 03-05 Şubat 2023 tarihlerinde Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde oynanacak. Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda oynanacak 2. Etap maçları için farklı illerden toplam 33 takım ve 170 sporcunun mücadele edeceği açıklandı. Denizli’deki müsabakaların ardından 3. Etap müsabakalarının 8-9 Nisan tarihlerinde Ankara’da yapılacağı bildirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli’de spor düzenlemelerinin yeni yılda hız kesmeden artarak devam edeceğini belirterek, Masa Tenisi heyecanına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti. Atletizm, Kick Boks, Rugby, Kriket ve Okul Sporları gibi branşlarda ulusal ve uluslararası organizasyonlara başarıyla ev sahipliği yaptıklarını hatırlatan İlman, modern tesis altyapısı ve deneyimli ekipleriyle yeni organizasyonları Denizli sporseverlerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu