Yaşam

Yasak aşk yaşayan Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası bir kez daha yan yana

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan, oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşamaya başladı. Haklarında çıkan haberlere rağmen sessiz kalan Tosun ve Seyhan, Nişantaşı’nda görüntülendi. Basın mensuplarını görünce uzaklaşan ikiliden Seyhan’ın soruları yanıtsız bırakırken moralinin iyi olması dikkatlerden kaçmadı.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Geçtiğimiz haftalarda ilk kez birlikte görüntülendiğinde yasak aşk yaşadıkları ortaya çıkan Kenan Tosun ve Umay Seyhan bir kez daha Nişantaşı’nda. dergi Tarafından görüntülendi. Serpil Tosun ile halen evli olan Kenan Tosun, gazetecileri görünce paniğe kapıldı. Kenan Tosun sevgilisinden ayrılarak karşı tarafa taşındı. Umay Seyhan hiçbir soruya cevap vermeden basın mensuplarının yanına yürüdü. Öte yandan Umay Seyhan’ın neşeli hali de dikkat çekti.

NE OLDU?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Umay Seyhan, geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Seyhan’ın birlikte görüldüğü kişi oyuncu Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun’du. Umay Seyhan ile Kenan Tosun’un eşi Serpil Tosun’un komşu ve yakın arkadaş olduğu öğrenildi. Yasak aşk iddiasının ardından sessizliğini bozan Serpil Tosun, “Her şey doğru, konuşulacak bir şey yok. Bunları Allah’a bırakıyorum.”

Babasının yasak aşkını konuşmaktan kaçınan Cansu Tosun, “Ben bu mesleği seçtim, bana hakkımda sorular sorabilirsiniz” diyerek yorum yapmamayı tercih ederken, Serenay Sarıkaya ise sadece annesinin özel hayatı hakkında “Bu olmaz” dedi. Bu konuda bir şey söylemem doğru olur.”

golhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu