Haber

Ateş Kuşları 6. bölüm fragmanında Nazmiye’den rahatlatıcı itiraf! Görünüşe göre…

Firebirds’te pes etmeye hiç niyeti olmayan Barbaros, Gülayşe’nin yanında olabilmek için var gücüyle çabalar. Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanında Barbaros’u Gülayşe’den tamamen uzaklaştırmaya çalışan Ali, ne yaparsa yapsın amacına ulaşamaz.

“Beni buradan götürün, beni kaçırın Barbar” diyen Gülayşe’nin aldığı karar şok etkisi yarattı. Barbaros’un Gülayşe’yi kaçırdığını öğrenen ağabeyleri, olanlara şaşırır ve onu geri döndürmek için ellerinden geleni yapmazlar. Yıllar önce bebeği çöpe atınca ortaya çıkan Nazmiye, “Çünkü bazen kendi aileni korumak için başkalarınınkini çöpe atıyorsun” itirafıyla dünyayı sarstı.

Barbaros, Gülayşe’yi kaçırırken Çatal, Gülayşe’nin peşindedir. Gülayşe, kendisini 20 yıl önce çöpe atan öz amcası Menderes ve halası Naz ile karşı karşıya gelir. Gülayşe’nin Ali’ye olan öfkesi gözlerini karartır.

Barbaros’tan kendisini kaçırmasını ister. Ejderhaya binen Gülayşe ve Barbaros dinlenme yerine veda ederken Ateşkuşları, göz ucuyla baktıkları Gülayşe’yi kaybetmekle karşı karşıya kalır. Ali ve Zıpkın, Gülayşe’yi bulmak için Barbaros’u tanıyan Mete’nin peşindedir.

Firebirds’ün en kötü kabusu gerçek oluyor. Gülayşe bu kez Çatal’ın tuzağına düşer. Geçmişte Ali’nin planı işe yarar ve Fork’tan kurtulmayı başarırlar. Ancak bu sefer Kara ortada değildir. Firebirds’den farklı olarak Kara’nın peşinde aynı araba vardır. Toprak kurtulacak mı?

gokceada-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu