Teknoloji

Twitter’ın ardından Instagram da ücretli abonelik sistemi planlıyor olabilir

Instagram, Twitter Blue gibi bir atılımla platforma fiyat doğrulama sistemi eklemeye hazırlanıyor olabilir. Koddaki bazı ipuçları özellikle dikkat çekicidir.

Kodun kendisinde, ” ücretli mavi rozet” ve üzerinde çalışıldığı varsayılan yeni bir abonelik eserinden bahseden bir dizi metin referansı var. Bu referansın Facebook uygulamasının en son yapısında da bulunduğu söyleniyor.

Code hack, yayınlanmadan önce Instagram ile sınırlı olmayan platformlara gelen özellikleri sık sık tartışan bir geliştiricidir. Alessandro Paluzzitarafından kuruldu

Paluzzi, bu keşfin şu anda kesin bir kanaat oluşturmaya yetmeyeceğini de söylüyor: Şu anda kodda buna yalnızca birkaç küçük referans var, hiçbir şey görünmüyor, bu yüzden varsayımımı doğrulayabilecek bir ekran görüntüsü gönderene kadar bunu bir söylenti olarak kabul edin.

Şu anda bu kod dizileri, Meta’nın bu özelliği platforma eklemek için çalıştığını gösteriyor ve gelecekte ortaya çıkacağından emin olamayız. Ancak sosyal medya platformlarının daha fazla para kazanmak için adımlar attığı bir dönemde Instagram’ın da aynı yolu izlemesi kimse için sürpriz olmayacaktır.

haberyaglidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu